Jakiej firmy okna

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Jakiej firmy okna

Postautor: Jasen4 >   15 kwie 2019, 7:08

Szykuje się do remontu i potrzebuje opinii do jakiej firmy warto się zwrócić?
Awatar użytkownika
Jasen4
Początkujący Okniarz

Re: Jakiej firmy okna

Postautor: Amadeusz >   15 kwie 2019, 11:44

Też stałem przed podobnym dylematem ale w koncu zamówiłem okna vetrexu z Bimm i koniec koncow jestem zadowolony
Awatar użytkownika
Amadeusz

Postautor: oskarro70 >   17 kwie 2019, 12:23

Amadeusz pisze:Też stałem przed podobnym dylematem ale w koncu zamówiłem okna vetrexu z Bimm i koniec koncow jestem zadowolony

Mam w domu okna od nich i też mogę polecić. Brałem od razu z montażem i nie mam zastrzeżeń, bo solidnie wykonali swoją robotę ;)
Awatar użytkownika
oskarro70

Postautor: Jasen4 >   23 kwie 2019, 7:25

oskarro70 pisze:
Amadeusz pisze:Też stałem przed podobnym dylematem ale w koncu zamówiłem okna vetrexu z Bimm i koniec koncow jestem zadowolony

Mam w domu okna od nich i też mogę polecić. Brałem od razu z montażem i nie mam zastrzeżeń, bo solidnie wykonali swoją robotę ;)

Zadzwoniłem do nich i powiedzialem jakie mam oczekiwania. Fajnie, bo podeslali mi kilka ofert i teraz zastanawiamy sie z zona nad kolorem ram;) Dzięki koledzy, na to forum zawsze mozna liczyc. Dam znac jak bylo po montazu! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jasen4
Początkujący Okniarz

Postautor: gosc >   23 kwie 2019, 7:43

Ha Ha HA :) :):) autoreklama nie hańbi :D
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: Jasen4 >   25 kwie 2019, 9:26

Sprawa załatwiona, decyzja podjęta, a montaż umówiony. Temat zamykam. Dzieki chłopaki za pomoc i trollom internetowym też podziękuję ;)
Awatar użytkownika
Jasen4
Początkujący Okniarz

Postautor: Gość >   29 cze 2019, 9:19

Absolutnie nie polecam Bimm-u z Grodziska Maz. Uważajcie na tę firmę. Podpisuje się pod negatywnymi opiniami zamieszczonymi na tym forum.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: radekkmasto >   29 cze 2019, 22:24

U mnie doskonale sprawdzają się Drutexy,a konkretniej ich model PCV. Zero problemów zarówno jeżeli chodzi o szczelność samych okien jak i jakość wykonania. Znajomi mieli, więc kupiłem i ja. To był idealny wybór.
Awatar użytkownika
radekkmasto

Postautor: Grażyna >   15 lip 2019, 10:02

Witam, brałam okna od firmy MADES Z Grudziądza, solidna stolarka, obsługa od pomiaru do montażu. Wszystko poszło sprawnie
Awatar użytkownika
Grażyna

Postautor: Wojtek >   31 lip 2019, 5:04

Oprócz wyboru okien, równie ważny jest ciepły i fachowy montaż. Nawet najlepsze okno będzie niewiele warte przy złym montażu, bo będzie wiało, ściana pod parapetem przemarznie, pianka nasiąknie wilgocią. Dużo firm niestety oszczędza na kosztach i zakłada po "staremu" czyli tylko na piankę montażową.
Awatar użytkownika
Wojtek

Postautor: piotr9489 >   14 sie 2019, 11:46

To prawda, że nawet najcieplejsze okno, które będzie źle zamontowane, może wręcz powodować straty ciepła i dyskomfort w pomieszczeniach. Dlatego warto skorzystać z usług firm, które nie tylko sprzedają energooszczędną stolarkę, ale też są w stanie zapewnić doświadczoną ekipę montażową i dać gwarancję na całość zlecenia. Ja mogę polecić firmę Mielczarek ze Zduńskiej Woli, mają naprawdę bardzo przyjazne podejście do klienta, wszystko tłumaczą i zapewniają doświadczonych montażystów. Okna są bardzo wysokiej jakości, wykonane z dbałością o detal, a przede wszystkim na przebadanych profilach Schuco, więc można mieć pewność że będą działać bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
piotr9489
Początkujący Okniarz

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post