Jakiej firmy okna

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: Jakiej firmy okna

Postautor: Bożydar >   07 mar 2021, 13:41

Polecam przejrzeć ofertę firmy Okna Stefankowscy ze Szczecina. Mają duży wybór nie tylko okien PCV, ale też drewnianych i aluminiowych, można u nich dostać też drzwi, bramy garażowe i rolety. W kwestii okien, mają w ofercie produkty firm ALUPLAST, VEKA, SCHUCO i REHAU. Można wybierać spośród różnych konfiguracji i kolorów, a same okna są porządnie wykonane, od razu czuć wysoką jakość. Najlepiej skontaktować się z firmą i dopytać o wszystkie szczegóły, podrzucam link do ich strony: https://oknastefankowscy.pl/o-nas Na pewno odpowiedzą na pytania i dopasują okna do oczekiwań klienta. :)
Awatar użytkownika
Bożydar

Postautor: Sławomir84 >   16 mar 2021, 13:59

Okna najlepiej zamówić u takiego producenta, który dysponuje sprawdzonymi rozwiązaniami systemowymi. Osobiście mogę polecić okna SCHUCO, bo to jedne z najlepszych pod względem jakości i trwałości rozwiązań. W okolicach Szczecina warto też sprawdzić firmę Marsel. Są bardzo rzetelni i dbają o wszystkie standardy produkcji, oferują też profesjonalny montaż.
Awatar użytkownika
Sławomir84
Bywalec

Postautor: Jadźka >   22 mar 2021, 14:39

Wybór okien jest spory, ja osobiście polecam stronę portalokienny lub renowa24 - tam można znaleźć szeroki wybór, no i też można się skonsultować z pracownikami, którzy poomogą wybrać coś korzystnego - zostawiam link do okien https://portalokienny.pl/pol_m_PRODUKTY ... -5426.html
Awatar użytkownika
Jadźka

Postautor: katrin >   02 kwie 2021, 16:18

Powiem szczerze, że ja postawiłam na okna pcv używane i nie żałuję... Znalazłam super ofertę na portalu ogłoszeniowym pokato.pl i trafiłam w dziesiątkę. Praktycznie nie widać, że były używane. A zapłaciłam za nie naprawdę grosze...
Awatar użytkownika
katrin

Postautor: Baarteek >   06 kwie 2021, 19:57

Używane okna serio? Skoro ktoś je używał i wymieniał to coś bylo z nimi nie tak. Kup sobie nowe okna pvc na promocji terz w Oknoplast są fajne wyprzedaże. Warto śledzić i można się załapać.
Awatar użytkownika
Baarteek

Postautor: marcin87 >   12 kwie 2021, 12:18

Jeśli używane, to może i zużyte technologicznie… Mogą mieć stare, niepełniące swojej funkcji uszczelnienia lub wypaczone profile. Taką stolarkę można wstawić np. w altance, ale lepiej nie ryzykować stosowania jej w domu, gdzie powinno być ciepło i komfortowo. Osobiście polecam nowe okna PVC, najlepiej w takim systemie, który długo posłuży – z solidnymi wzmocnieniami i uszczelnieniami z dobrej jakości EPDM. Z takich solidnych systemów warto polecić okna Schuco, produkuje je np. Empol z Wrocławia.
Awatar użytkownika
marcin87
Bywalec

Postautor: despasito >   18 kwie 2021, 20:54

Co sądzicie o wyprzedaży w Oknoplast? Warto?
Awatar użytkownika
despasito

Poprzednia

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post