Jakie okulary?

Jeżeli szukasz kupca na swoje maszyny, sprzęt lub narzędzia to tutaj możesz umieścić swoje ogłoszenie. Ogłoszenia bez ceny i kontaktu będą usuwane.

Jakie okulary?

Postautor: kozi444 >   08 cze 2020, 20:00

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym czy nie powinienem zdecydować się na noszenie okularów. Powiedzcie mi czy waszym zdaniem taki wybór jak progresywne okulary to dobre rozwiązanie? A może ktoś z was ma własnie takie okulary i może mi powiedzieć jak się one spisują na co dzień?
Awatar użytkownika
kozi444

Re: Jakie okulary?

Postautor: gadarety >   22 cze 2020, 12:55

Na pewno warto jest wcześniej przed zakupem okularów udać się do dobrego okulisty, który doradzi nam jakie wybrać
Awatar użytkownika
gadarety
Początkujący Okniarz

Postautor: barttonn4467 >   06 lip 2020, 7:54

Na prawdę bardzo dobrej jakości okulary progresywne, lub z antyrefleksem znajdziecie na americanlens.pl . Mają oni spory wybór zarówno szkieł do okularów jak i soczewek, również progresywnych. Warto moim zdaniem zajrzeć do ich oferty, ponieważ na pewno znajdziecie tu coś dla siebie
Awatar użytkownika
barttonn4467

Postautor: mattlemarc >   04 sie 2020, 11:05

kupiłam okulary w KIK i jestem zadowolona. dobre cena i jakość. polecam zajrzeć i sprawdzić jakie mają aktualne zniżki https://www.rabato.com/pl/kik
Awatar użytkownika
mattlemarc
Początkujący Okniarz

Wróć do Sprzedam maszyny, sprzęt, narzędzia

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post