Jakie okna wybrać? Jakie okna kupić?

Na tym forum można porównać wiele systemów profili do okien ze sobą.

Re: Jakie okna wybrać? Jakie okna kupić?

Postautor: niniwoj >   12 kwie 2017, 10:26

Słyszałam o firmie Solo dużo pozytywnych opinii i po sprawdzeniu wszystkiego też zamówiliśmy u nich nasze okna. Na początku myśleliśmy o zwykłych białych ramach, ale ostatecznie decyzja padła na okna w kolorze jasnego drewna. Bardziej pasują do naszego mieszkania i jestem zadowolona, że doradzono nam takie własnie rozwiązanie. Białe ciężko jest doczyścić, a na takich mniej widać zabrudzenia.
Awatar użytkownika
niniwoj
Początkujący Okniarz

Postautor: Pawel 908 >   18 kwie 2017, 8:33

Okna z www.budvarcentrum.pl to już moje trzecie okna montowane w domu. Okna z okuciami antywłamaniowymi i z szybami P2. Estetyka wykonania, precyzja niemieckich okuć ROTO, jakość montażu. Polecam z czystym sumieniem. Okna kupili też moi teściowie i są również bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Pawel 908

Postautor: gosc >   25 kwie 2017, 19:30

Fajną ofertę ma wnd grupy oknoplastów to nowa fabryka tego producenta .Wprowadzili właśnie do sprzedaży energooszczędne okna klasy A Premium o grubości profili 85 mm o nazwie ID 7000 i są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach jak mi wiadomo około 20% taniej niż np vekowskie profile o grubości 82 mm i to z dłuższą gwarancją .
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: joasiek >   11 lip 2017, 8:43

My kupowaliśmy okna w firmie Vidok z okolic Rzeszowa. Wcześniej sprawdziłam oczywiście opinie w internecie, okna od nich ma tez moj brat w drugim domu i okazało się, że to solidna firma i można im zaufać. Mąż był tego samego zdania. Mamy już od nich 4 okna i jedną parę drzwi - wszystko profesjonalnie i bezproblemowo zamontowane. Polecam, nie zawiedziecie się :)
Awatar użytkownika
joasiek

Postautor: sten >   08 wrz 2017, 11:50

Polecam zastanowić sie również nad wyborem odpowiedniego parapetu. Może jest to jedynie drobiazg, ale ładny parapet rzuca się w oczy ( jeszcze bardziej rzuca sie stary, brzydki ;)).
Warto jest zajrzeć sobie do firm kamieniarskich i zdecydować się na parapet z naturalnego kamienia. Z granitu, ewentualnie z marmuru. Parapety takie są bardzo dobrej jakości i wykonania.
http://www.kameno.pl/kamien-naturalny.html
Awatar użytkownika
sten
Ekspert

Postautor: tomkiss >   07 sie 2018, 12:34

Dużo jest teraz tych okien można sobie naprawdę coś dopasować pod siebie i swój budynek. Ja szukałem czegoś z wyższą izolacją i kupiłem OknoPlus w Pluspol w Opolu. Jest okej, zimą zimne powietrze mi do domu nie wchodziło mogłem mieć grzejniki na 2-3 ustawione i wystarczało :)
Awatar użytkownika
tomkiss

Postautor: piotr9489 >   24 wrz 2018, 11:21

A co myślicie o oknach aluminiowych? Coraz więcej osób się na nie decyduje, bo mają bardzo wąskie ramy i pozwalają projektować efektowne przeszklenia na całą ścianę. Ta technologia tak się rozwinęła, że wbrew pozorom mogą być bardzo energooszczędne, sztandarowym przykładem są choćby systemy Schuco. Na terenie Polski istnieje wiele firm, które się specjalizują w produkcji tych okien, z najlepszych z nich można wymienić choćby Alu-Plus z Gdańska czy Mitbau na Dolnym Śląsku.
Awatar użytkownika
piotr9489
Początkujący Okniarz

Poprzednia

Wróć do Porównanie profili okien

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post