Jakie okna wybrać? Jakie okna kupić?

Na tym forum można porównać wiele systemów profili do okien ze sobą.

Re: Jakie okna wybrać? Jakie okna kupić?

Postautor: niniwoj >   12 kwie 2017, 10:26

Słyszałam o firmie Solo dużo pozytywnych opinii i po sprawdzeniu wszystkiego też zamówiliśmy u nich nasze okna. Na początku myśleliśmy o zwykłych białych ramach, ale ostatecznie decyzja padła na okna w kolorze jasnego drewna. Bardziej pasują do naszego mieszkania i jestem zadowolona, że doradzono nam takie własnie rozwiązanie. Białe ciężko jest doczyścić, a na takich mniej widać zabrudzenia.
Awatar użytkownika
niniwoj
Początkujący Okniarz

Postautor: Pawel 908 >   18 kwie 2017, 8:33

Okna z www.budvarcentrum.pl to już moje trzecie okna montowane w domu. Okna z okuciami antywłamaniowymi i z szybami P2. Estetyka wykonania, precyzja niemieckich okuć ROTO, jakość montażu. Polecam z czystym sumieniem. Okna kupili też moi teściowie i są również bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Pawel 908

Postautor: gosc >   25 kwie 2017, 19:30

Fajną ofertę ma wnd grupy oknoplastów to nowa fabryka tego producenta .Wprowadzili właśnie do sprzedaży energooszczędne okna klasy A Premium o grubości profili 85 mm o nazwie ID 7000 i są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach jak mi wiadomo około 20% taniej niż np vekowskie profile o grubości 82 mm i to z dłuższą gwarancją .
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: joasiek >   11 lip 2017, 8:43

My kupowaliśmy okna w firmie Vidok z okolic Rzeszowa. Wcześniej sprawdziłam oczywiście opinie w internecie, okna od nich ma tez moj brat w drugim domu i okazało się, że to solidna firma i można im zaufać. Mąż był tego samego zdania. Mamy już od nich 4 okna i jedną parę drzwi - wszystko profesjonalnie i bezproblemowo zamontowane. Polecam, nie zawiedziecie się :)
Awatar użytkownika
joasiek

Postautor: sten >   08 wrz 2017, 11:50

Polecam zastanowić sie również nad wyborem odpowiedniego parapetu. Może jest to jedynie drobiazg, ale ładny parapet rzuca się w oczy ( jeszcze bardziej rzuca sie stary, brzydki ;)).
Warto jest zajrzeć sobie do firm kamieniarskich i zdecydować się na parapet z naturalnego kamienia. Z granitu, ewentualnie z marmuru. Parapety takie są bardzo dobrej jakości i wykonania.
http://www.kameno.pl/kamien-naturalny.html
Awatar użytkownika
sten
Bywalec

Poprzednia

Wróć do Porównanie profili okien

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post