Jakie okna w hali stalowej?

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

Jakie okna w hali stalowej?

Postautor: kripsost >   14 sie 2018, 12:12

Jakie okna w hali magazynowej Waszym zdaniem najlepiej się sprawdzą?

Normalne tradycyjne czy moze świetliki?
Awatar użytkownika
kripsost

Re: Jakie okna w hali stalowej?

Postautor: sten >   16 sie 2018, 4:41

Wydaje mi się,ze decydującym elementem wyboru będzie tutaj przeznaczenie hali. Dobre doświetlenie hali to lepsza praca, lepsze samopoczucie pracowników i tym samym ich wydajność.

Jeśli hala ma za zadanie składować rózne rzeczy to lepsze będzie zamontowanie w suficie świetlików. Takie rozwiaznaie nie ogranicza miejsca przy ścianach.

Jeśli jednak jest to typowo hala produkcyjna ze stołami montażowymi, to jednak lepiej bedzie dodatkowo wstawić tradycyjne okna w ścianach. Dzięki temu oświetlenie powinno być lepsze.

https://www.mcmproject.com.pl/strefa-in ... -swietliki
Awatar użytkownika
sten
Ekspert

Postautor: radoslaaw >   13 wrz 2018, 16:25

Zgadzam się, wszystko zależy od przeznaczenia hali. Ja w swojej magazynowej, gdzie głównie zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni mamy tylko okna dachowe. Projektant mojego wykonawcy, firmy Commercecon też uznał to za najlepsze rozwiązanie w takim przypadku. Myślę, że takiej osobie warto zaufać, mają doświadczenie i najlepiej doradzą.
Awatar użytkownika
radoslaaw
Bywalec

Postautor: aldonka99 >   26 lut 2019, 19:00

Odnośnie okien to ja wybierałam po prostu zwykłe okna przy budowie mojej hali magazynowej. Bardziej zależało mi na tym, aby przed wejściem znajdowały się wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/ gdyż to właśnie na nich spoczywał duży obowiązek zapewnienia czystości w obiekcie.
Awatar użytkownika
aldonka99
Ekspert

Postautor: domi.nika >   05 lip 2019, 9:36

Przy dużych i drogich inwestycjach polecam skorzystać z usług firmy geologicznej gco-consult.com, która wykona kompleksowe badania gruntu a na podstawie wykonanych badań sporządzi raporty dotyczące geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych, dokumentacje geotechniczne, ekspertyzy geotechniczne, opinie oraz sprawozdania z badań terenowych i laboratoryjnych. Dzięki takiej wiedzy możemy lepiej dobrać fundamenty i materiały a nasza inwestycja będzie bardziej trwała :)
Awatar użytkownika
domi.nika
Początkujący Okniarz

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post