Jakie okna do domu???? Które okna wybrać?

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Jakie okna do domu???? Które okna wybrać?

Postautor: MarkusVol >   18 kwie 2019, 12:43

Mam problem z doborem odpowiednich okien do domu jednorodzinnego.Wybór na rynku jest ogromny, tego nie da się ukryć, ale ja potrzebuje po prostu okien bez kombinacji, solidnych i tak żeby, służyły na lata. Fajnie by było, gdyby od razu wygłuszały. Mieszkam przy dość ruchliwej drodze i to bardzo się niesie w domu.
Awatar użytkownika
MarkusVol

Re: Jakie okna do domu???? Które okna wybrać?

Postautor: Kingson >   19 kwie 2019, 6:37

Budowaliśmy się dwa lata temu, więc wiem coś o tym. Ja się zdałem na opinię znajomych i kupiłem okna Vetrexu z Bimm. Wiesz dobre okna to jedno, ale montaż to też wazna sprawa. Mysle, ze mozesz do nich zajrzeć, u mnie się sprawdzili
Awatar użytkownika
Kingson

Postautor: MarkusVol >   23 kwie 2019, 11:55

Kingson pisze:Budowaliśmy się dwa lata temu, więc wiem coś o tym. Ja się zdałem na opinię znajomych i kupiłem okna Vetrexu z Bimm. Wiesz dobre okna to jedno, ale montaż to też wazna sprawa. Mysle, ze mozesz do nich zajrzeć, u mnie się sprawdzili

Czyli rozumiem, ze montaż był po ich stronie? Możesz mi powiedzieć coś więcej, bo nie chcę zatrudniać nikogo niesprawdzonego. Ma być solidnie i na lata. Jak pisałem wyżej.
Awatar użytkownika
MarkusVol

Postautor: Kingson >   24 kwie 2019, 13:05

No tak, po ich stronie. Okna starannie osadzone i zamocowane. Moge Ci polecić, bo nie miałem zarzutów, a okna Vetrexu są dobre, możesz sobie sprawdzić. Jakościowo nic im nie brakuje, a ceny nie są z kosmosu.
Awatar użytkownika
Kingson

Postautor: MarkusVol >   26 kwie 2019, 10:35

Kingson pisze:No tak, po ich stronie. Okna starannie osadzone i zamocowane. Moge Ci polecić, bo nie miałem zarzutów, a okna Vetrexu są dobre, możesz sobie sprawdzić. Jakościowo nic im nie brakuje, a ceny nie są z kosmosu.

Przejrzałem ich strone i tak Ci powiem, ze najbardziej mi się jednak podobają te drewniane okna. Do domu bardziej bedzie pasowac. No i chyba takie lepiej wyciszają, prawda? Izolacja akustyczna powinna byc na wyzszym poziomie. Wyglądają na dobrze wykonane i masywne. Pewnie są też cieplejsze i dobrze cyrkulują powietrze.
Awatar użytkownika
MarkusVol

Postautor: Witos >   26 kwie 2019, 13:09

MarkusVol pisze:
Kingson pisze:No tak, po ich stronie. Okna starannie osadzone i zamocowane. Moge Ci polecić, bo nie miałem zarzutów, a okna Vetrexu są dobre, możesz sobie sprawdzić. Jakościowo nic im nie brakuje, a ceny nie są z kosmosu.

Przejrzałem ich strone i tak Ci powiem, ze najbardziej mi się jednak podobają te drewniane okna. Do domu bardziej bedzie pasowac. No i chyba takie lepiej wyciszają, prawda? Izolacja akustyczna powinna byc na wyzszym poziomie. Wyglądają na dobrze wykonane i masywne. Pewnie są też cieplejsze i dobrze cyrkulują powietrze.

Ja je mam i dobrze zatrzymują ciepło, a jeśli masz dom energooszczędny to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Plastiki są trochę chłodniejsze mimo wszystko, ale co kto lubi. Mi monterzy z BIMM zakładali je dwa lata temu, a wciąż wyglądają jak nowe. Rama jest naprawdę solidna, bo wziąłem tą czterowarstwową.
Awatar użytkownika
Witos

Postautor: gosc >   26 kwie 2019, 18:29

BIMM BIMM BIMM Autopromocja nie hańbi :)
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: Kojot900 >   29 kwie 2019, 8:48

gosc pisze:BIMM BIMM BIMM Autopromocja nie hańbi :)

ja za to widze ze konkurencja sie uaktywnila
Awatar użytkownika
Kojot900

Postautor: Miro >   30 kwie 2019, 20:56

Wszystko dla dobra klienta :)
Awatar użytkownika
Miro
Bywalec

Postautor: Arturro >   06 lis 2019, 8:37

Ja firmy Bimm nie znam nie słyszałem o nie i nie kupiłbym okien od mało znanej firmy. To takie trochę ryzykowne. Lepiej wydaje mi się zaufać firmie, która ma jakieś doświadczenie na rynku, oferuję dłuższy okres gwarancji i ma opatentowane określone technologie, które wpływają na energooszczędność okien. My teraz wymieniamy okna, jeszcze do niedawna śledziłem Wasze wpisu tutaj i wiele z nich pomogło mi wybrać ale zasugerowałem się też opinią mojego kolegi. Brałem pod uwagę 2 producentów ale z tych dwoje wybrałem Oknoplast. Mają długie doświadczenie i dają najwięcej gwarancji, spodobały nam się pod względem technicznym i wizualnym ich okna prismatic no i właśnie je zamówiliśmy. Czekamy na realizację i montaż, mam nadzieję, że wszystko przejdzie bez opóźnień.
Awatar użytkownika
Arturro

Postautor: twoje-okna >   08 lis 2019, 22:47

Ja polecam okna plastikowe ze względu na wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Mam takie w domu od lat i sobie bardzo chwalę.
PORÓWNAJ CENY OKIEN w swojej okolicy - http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
twoje-okna
Bywalec

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post