Firma transportowa

Na tym forum można porównywać ze sobą wielu producentów okien pcv i drewnianych.

Firma transportowa

Postautor: stefanowski >   29 mar 2019, 8:42

Dosyć często zdarza mi się importować towar z Hiszpani, czasem
Belgia i Niemcy. Koszty regularnych firm kurierskich nie zachwycają
więc przyszedł mi do głowy pomysł by może rozejrzeć się za transportem
na własną rękę. Czy istnieje gdzieś jakaś giełda gdzie można zamieścić
informację o tym co i skąd jest do wzięcia w Europie i dostać szybką
wycenę tego transportu?
Obecnie mam 13 palet niepiętrowalnych we Francji do zabrania do Lublina.
jakieś 1750kg wszystkiego....
Awatar użytkownika
stefanowski
Początkujący Okniarz

Re: Firma transportowa

Postautor: tedi >   29 mar 2019, 8:46

Nie znam takich giełd ale jeśli często coś zwozisz z zagranicy to może nawiąż współpracę z jakąś większą firmą transportową typu https://www.dpvlogistic.pl/spedycja-miedzynarodowa? Takich firm w Polsce jest masa, znam akurat tą bo mój pracodawca z nimi współpracuję. Nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień w dostawie czy innych kłopotów. Skontaktuj się z nimi i podpytaj o ceny.
Awatar użytkownika
tedi
Początkujący Okniarz

Postautor: romek33 >   09 kwie 2019, 10:08

W tym kraju firm transportowych naprawdę jest bardzo dużo.Każdy kto się tym interesuję wie o tym bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
romek33
Początkujący Okniarz

Postautor: robin >   22 kwie 2019, 13:21

A jak to widzicie od strony ubezpieczenia takiej floty samochodow?
Awatar użytkownika
robin
Początkujący Okniarz

Postautor: ketiw >   23 kwie 2019, 16:05

Wiele firm transportowych dzialajacych na naszym rynku szuka mozliwosci ciecia kosztow prowadzenia biznesu. Jest to dobre podejscie pod warunkiem posiadania odpowiedniej wiedzy na temat tego czy w dlugiej perspektywie warto zaoszczedzic na danej rzeczy. Glownie tutaj jest mowa o kosztach stalych, w przypadku floty samochodow moze to byc wziecie pod uwagi optymalnych silnikow .. w kwestiach spalania oraz kosztow ubezpieczenia. Wysylajac je w dalekie trasy nie wystarczy samo ubezpieczenie oc .. szczegolnie jak mowimy o nowych samochodach. A co jesli zostana w jakis sposob zniszczone? Chyba nikt nie ma tyle pieniedzy by za wszystko placic z wlasnej kieszeni. Warto zainteresowac sie ile kosztuje ac aby przestac sie zamartwiac takimi historiami. Przy wyborze konkretnego rozwiazania dobrze jest porownac co w danej cenie oferuje najblizsza konkurencja. Oczywiscie mam na mysli tylko sprawdzonych ubezpieczycieli, dzialajacych na rynku od kilkunastu lat. O tym jak ksztaltuja sie stawki mozna przeczytac w tym artykule - https://www.mfind.pl/akademia/ubezpiecz ... sztuje-ac/ Pamietajmy o bardzo waznej rzeczy .. nie podejmujemy decyzji na szybko. Trzeba usiasc, zapalic papierosa i dobrze przemyslec cala sprawe.
Awatar użytkownika
ketiw
Początkujący Okniarz

Postautor: osebers22 >   22 maja 2019, 15:23

Hej. Reklama firmy jest naprawdę ważna tak samo jak używanie social mediów. Polecam skorzystać z oferty http://tearsofjoy.pl/ firmy która zajmuje się social media marketingiem ponieważ z ich pomocą uda Wam się dobrze skorzystać z możliwości jakie dają portale społecznościowe. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
osebers22
Początkujący Okniarz

Wróć do Porównanie producentów

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post