Elegancka łazienka

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Re: Elegancka łazienka

Postautor: tomasz2221 >   08 kwie 2020, 10:58

Z remontemdomu jest czasami bardzo dużo problemów a przy tym stresu. Kolega polecił mi firmę usługi monitoringu kanalizacji która zajmuje siędodatkowo szukaniem nieszczelności rur, dahców. Więc ten remont będzie bardziej owocny a moj dom będzie piękny i trwały.ardzo szybko i sprawnie ogarneli temat. Polecam
Awatar użytkownika
tomasz2221
Bywalec

Postautor: Kamila81 >   28 kwie 2020, 19:23

Ciekawe komentarze. W dzisiejszych czasach nie każdy musi korzystać z pomocy projektanta przy robieniu remontu generalnego łazienki. Po pierwsze są to spore koszta, a zaoszczędzone pieniądze zawsze możemy lepiej wydać - przykładowo na wyższej jakości materiały wykończeniowy. Oczywiście kosztem będzie spędzenie swojego wolnego czasu w poszukiwaniu inspiracji. Na pierwszym miejscu będą jak zwykle blogi znanych producentów armatury łazienkowej i płytek. Zawsze można na przykładzie pokazanych wizualizacji podpatrzeć ciekawe rozwiązania do swojej łazienki. Nie potrzeba specjalistycznego oprogramowania, wystarczy kartka papieru i trochę wyobraźni. Zawsze trzeba zwracać uwagę na detale. Na ten moment już mało kto decyduje się na montowanie zwykłej toalety. Bardziej wygodna w użytkowaniu jest misa bezrantowa doto pure rim 48 - http://viverto.pl/bezrantowa-miska-wisz ... excellent/ wyglądająca przy tym nowocześnie. Myślenie o aranżacji w perspektywie długoterminowej da nam wiele satysfakcji :)
Awatar użytkownika
Kamila81
Początkujący Okniarz

Postautor: kirra >   11 maja 2020, 15:44

A co powiecie na zastosowaniu kamienia naturalnego nawet do wykończenia łazienki? Ja myślę, że oryginalnie taka łazienka wyglądałaby. Znalazłam ostatnio paski kamienne na stronie https://kamiennewnetrza.pl/paski-kamienne , które w sumie ciekawie można byłoby wykorzystać. Możecie sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
kirra

Poprzednia

Wróć do Akcesoria Inne