Drutex opinie

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: Drutex opinie

Postautor: kacperwokk >   15 kwie 2019, 12:23

Mam Drutexy pcv w mieszkaniu i są jak najbardziej ok. Zarówno pod względem szczelności, jak i samej jakości wykonania. Tworzywo jest solidne i sprawia bardzo dobre wrażenie. Zobaczymy jak będzie z czasem.
Awatar użytkownika
kacperwokk

Postautor: rannkii >   29 maja 2019, 9:32

Co do okien z Drutexu, to nigdy nie miałem jakiś zastrzeżeń. Kupiłem je pod namową zadowolonych znajomych i nie żałuję. Kupowałem od firmy http://okno-lux.com.pl/ . Są ich autoryzowanym punktem fabrycznym, więc nie miałem obaw co do jakości wykonania czy szczelności.
Awatar użytkownika
rannkii

Postautor: Marek44 >   02 cze 2019, 12:13

Jak te okna wyglądają tak jak na wystawie u dealera to ja ich darmo nie chcę
Awatar użytkownika
Marek44

Postautor: tommso >   16 cze 2019, 20:08

Marek44 pisze:Jak te okna wyglądają tak jak na wystawie u dealera to ja ich darmo nie chcę

Tzn jak? U siebie mam Drutexy i zarówno wyglądają, jak i sprawdzają się znakomicie. Najbardziej mnie bawi, kiedy ludzie którzy nie sprawdzali danego produktu wypowiadają się o nim. Drutexy w swojej cenie są moim zdaniem bezkonkurencyjne. Zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i kwestie szczelności. Proponuję przetestować, a dopiero później się wypowiadać.
Awatar użytkownika
tommso

Postautor: dawidmarkowski >   29 cze 2019, 22:29

Posiadam okna od firmy Drutex już ponad 4 lata. Wcześniej miałem problem ze szczelnością - dlatego też padł wybór co do zmiany okien jak i producenta. Znajomi mnie namówili na ich okna. Mogłem podjechać i zobaczyć na własne oczy co i jak. Wyglądały solidnie więc się skusiłem i nie żałuję. Jak za taką cenę - ciężko byłoby znaleźć coś lepszego. Mam nadzieję że z biegiem czasu nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
dawidmarkowski

Postautor: zibi >   31 lip 2020, 10:23

angelside pisze:Opinie na temat jednego z największych producentów okien PCV w Polsce - Drutex SA.

Witam wszystkich . Prowadzę firmę budowlaną od 14 lat . Okna firmy Drutex to najgorsze okna na rynku . Jakość wykonania okien w kolorach drewno podobnych masakra , na oknach tworzą się pęcherze . Pękające pakiety w oknach . A o gwarancji w takich przypadkach możecie zapomnieć nawet jak okna były zakupione 2 dni temu . Za oględziny takich usterek życzą sobie opłaty wysokości 1000 zł i może wam gwarancje uznają albo nie . Składając zamówienie na okna czas oczekiwanie zapewniają że jest to od trzech do czterech tygodni . Póżniej czekasz półtora do dwóch miesięcy mają to gdzieś jak zrobiłeś wpłatę . Osobiście nie polecam i radze wybierać inne firmy bardziej dbające o wykonanie okien i o swoich klientów .
Awatar użytkownika
zibi

Poprzednia

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post