Drukarnia Łódź

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

Drukarnia Łódź

Postautor: Damiankr >   30 sty 2020, 9:21

Czy na forum są osoby z Łodzi? Szukam obecnie jakiejś dobrej drukarni, w której mogę wydrukować; ulotki dla firmy. Kogo polecicie?
Awatar użytkownika
Damiankr
Bywalec

Re: Drukarnia Łódź

Postautor: Hubertt >   30 sty 2020, 10:40

Damiankr pisze:Czy na forum są osoby z Łodzi? Szukam obecnie jakiejś dobrej drukarni, w której mogę wydrukować; ulotki dla firmy. Kogo polecicie?

Jeśli potrzebuję czegoś do wydrukowania, zlecam w drukarni Fingerprint. https://www.fingerprint.pl/

Kilka razy miałem awangardowe - amatorskie projekty do zrobienia, zawsze udało się zrobić wszystko, co chciałem, od ręki i bez żadnego problemu. Terminy realizacji zleceń szybkie, wcześniej nie spotkałem się z taką szybką realizacją zlecenia. Ceny w porządku, obsługa chętna do pomocy, poza tym nawet nie musisz się do nich fatygować osobiście aby zlecić zamówienie.

Wszystko mozna zrealizować przez internet.
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Re: Drukarnia Łódź

Postautor: piotr443777 >   09 lut 2020, 10:45

Ja ostatnio byłem w jednej drukarni w Łodzi.Naprawdę było bardzo interesująco.
Awatar użytkownika
piotr443777
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post