Dom szkieletowy - ogrzewanie

Korzystałeś z usług? Chciałbyś podzielic się opinią o montażystach? Napisz tutaj.

Re: Dom szkieletowy - ogrzewanie

Postautor: cerasle >   06 lut 2017, 14:56

Podłogowe będzie chyba dobrym rozwiązaniem
Awatar użytkownika
cerasle
Początkujący Okniarz

Postautor: Andrzejek40 >   24 sty 2018, 11:50

Jakich rur używaliście do ogrzewania podłogowego? Czytałem, że takie rury stalowe są najlepsze, ale słyszałem też, że w szczególnych przypadkach nie zawsze są dobrym pomysłem. Wydaje wam się, że przy ogrzewaniu podłogowym najlepsze będą rury stalowe, a może z tworzywa albo miedziane?
Zapraszam też na moją stronę :)
Awatar użytkownika
Andrzejek40
Bywalec

Postautor: jerzyks >   19 mar 2018, 8:00

Ogrzewanie podłogowe warto montować wszędzie tam, gdzie na podłodze znajdują się płytki (terakota).
Raczej nie montuje się podłogówki pod parkietem czy panelami, z tego względu, że nie maja one takiej przepustowości termicznej jak to jest w przypadku terakoty właśnie.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj, ogrzewanie podłogowe: http://www.igs.waw.pl/ogrzewanie_podlogowe.html
Awatar użytkownika
jerzyks
Ekspert

Postautor: katpat >   03 gru 2019, 7:59

Obecnie grzejniki mają nie tylko funkcję grzewczą ale także stanowią element dekoracyjny. Jeśli urządzamy stylowe wnętrze kaloryfer nie musi tego psuć a wręcz przeciwnie. Grzejnik dekoracyjny https://mat-dom.pl/grzejniki-dekoracyjne/ świetnie wypełni naszą przestrzeń i uczyni ją jeszcze bardziej stylową.
Awatar użytkownika
katpat
Początkujący Okniarz

Postautor: Kordik >   27 lut 2020, 7:12

Najlepiej do pokoju wybrać grzejnik dekoracyjny, grzejniki instalprojekt mają bardzo dobre grzejniki, zamawiałem je ze sklepu Mat-Dom i
bardzo szybko do mnie dotarły - Polecam.
Awatar użytkownika
Kordik
Bywalec

Postautor: pukla123 >   27 lut 2020, 12:07

u mojego męża w firmie jest ogrzewanie gazowe. Z tego co pamiętam do dystrybutorem jest ogrzewanie amerigas opinie Bardzo sobie chwali współpracę z tą firmą, można z nimi wynegocjować dobrą cenę, korzystną dla obu stron
Awatar użytkownika
pukla123
Bywalec

Postautor: aldonka99 >   13 kwie 2020, 13:05

Ja jestem wielką zwolenniczką ogrzewania gazowego gdyż wiem jak bardzo ekonomiczne one może być. Również takie samo zastosowanie mam w firmie i jestem zdania, że jest ono świetne. Tym bardziej jeśli mamy ofertę na gaz dla firmy od https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ więc w takim przypadku wiem, że nie ma problemu z wysokością rachunków.
Awatar użytkownika
aldonka99
Bywalec

Wróć do Opinie o firmach montażowych

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post