Dobroplast opinie

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: Dobroplast opinie

Postautor: sławomir >   27 maja 2019, 23:08

Brak słów apropo opinii Mariusza fakt że jest z 2013 roku ale Dobroplast nie ma swoich punktów handlowych a co może za swoich partnerów handlowych którzy sprzedają w wolnym kraju mają do tego prawo sprzedawać Drutex , Oknoplast , Vetrex czy pańska opinia jest coś warta według mnie nic czy inne opinie które są na temat że okno paruje itd. mają jakiś sens jeśli okno jest szczelne to się tak dzieje , rozumiem gdyby ktoś pisał że okno obciera klamka nie dochodzi do końca itd. - monterzy wiedzą o co chodzi a w przypadku Dobroplastu tak się nie dzieje zajmowałem się sprzedażą okien od 2010 roku wiele lat z Dobroplastem obecnie montuje okna na profilach Dobroplastu i Veki i wiem że jego producent ma największe znaczenie śmiało mogę polecić Drutex jak i Dobroplast mali producenci mają większe koszta nawet wielokrotnie przez to często tną koszta kosztem produktu czyli okna . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sławomir

Re: Dobroplast opinie Dobroplast to dziady, dziady i jeszcze

Postautor: Kryczus_g >   28 maja 2019, 11:32

tomek_waw pisze:Szyby same nie pękają!!!
Według mnie i słusznie, że odrzucili reklamacje. Każdy producent by tak zrobił. Szyba to akurat element w oknie, który jest najbardziej kruchy i narażony na uszkodzenia- zwłaszcza te z winy użytkownika.
A poza tym jakie masz okna dobroplastu? Skoro od developera to zakładam, że najtańsze z najgorsza szybą tzw. okna inwestycyjne, wiec sie w sumie nie dziw - pretensje miej do dewelopera.
Ja mam okna Prime Dobroplastu w zestawie 3 szybowym z szybą 0,5 i jest bardzo dobrze. Szczelne, mało ciepła ucieka.

witam. otóż się z Tobą nie zgodzę. szyby potrafią same pekac oczywiście przy sprzyjających do tego warunkach, czyli mróz na dworze a w środku ciepło. rama drzwi balkonowych pracuje a pakiet szybowe jest na sztywno zamontowany w niej za pomocą dystansowe plastikowych i akurat na Nich szyba potrafi sama peknac. tak jak to miało miejsce u mnie. producent wypial się ale deweloper wziął na siebie i wymienił. montarzysci co wymieniali wywalił większość dystansow i zostawili tylko 2 wieszyba ma luz. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kryczus_g

Postautor: porażka >   04 cze 2019, 6:48

Ludzie nie kupujcie tego szmelcu!!! Nie warte złamanego grosza, zakupiłam do nowego domu, teraz na etapie wykończenia okazało się ,że są nieszczelne!!!Para wodna gromadzi się wewnątrz szyb, do tego pojawiły się białe smugi! Wyglądają paskudnie a co najgorsze są nieszczelne!Producent wypiął się bo minęła gwarancja 5 lat a okna są do wymiany! Kasa wyrzucona w błoto, jedno wielkie oszustwo!!!
Awatar użytkownika
porażka

Postautor: twoje-okna >   19 cze 2019, 6:34

ja też polecam firmę. Natomiast zakup samych okien można spradzić tutaj http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
twoje-okna
Bywalec

Poprzednia

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post