Budowa dom- projekt.

Opinie o innych akcesoriach wszelkiej maści, takich jak klamki, uszczelki, akcesoria dodatkowe do okien.

Budowa dom- projekt.

Postautor: margaretka >   11 maja 2020, 16:22

Hejka. Właśnie zastanawiam się nad budową domu. Może mi pomożecie troszkę w tym zakresie- co załatwić? Gdzie mogę znaleźć ładne, nowoczesne projekty domu?
Awatar użytkownika
margaretka

Re: Budowa dom- projekt.

Postautor: Olla >   12 maja 2020, 19:06

Ja za dużo nie pomogę, bo też jestem przed budową domu. Jednak odkryłam ostatnio stronę https://www.mgprojekt.com.pl gdzie można znaleźć naprawdę świetne projekty domów, możesz sobie sprawdzić. Mają tam przeogromny wybór i dobre ceny. Ja planuje u nich dokonać zakupu.
Awatar użytkownika
Olla

Postautor: darianna8562 >   14 maja 2020, 9:24

Projekt domu najlepiej narysować od nowa, niż próbować dopasować gotowy. Można pokazać projektantowi co nam się podoba i co będziemy chcieli, ale taniej jest narysować projekt od 0.
Awatar użytkownika
darianna8562
Początkujący Okniarz

Postautor: kleopatrA >   19 maja 2020, 16:44

Według mnie opłaca się kupować gotowy projekt, tym bardziej kiedy nie ma się pomysłu na swój dom. Przecież każdy widzi jak wygląda dana koncepcja domu i może spokojem coś dopasować odpowiedniego dla siebie. Tym bardziej, że firma MG Projekt naprawdę ma spory wybór.
Awatar użytkownika
kleopatrA

Wróć do Akcesoria Inne

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post