Brama garażowa

Tutaj możemy zadać takie pytania: Jakie okna pcv wybrać? Jakie okna pcv kupić? Ogólne dyskusje na temat wyboru okien pcv do domu lub mieszkania i nie tylko. Doradztwo na temat producentów okien pcv i profili okiennych.

Brama garażowa

Postautor: Hubertt >   24 cze 2019, 9:44

witam. temat jak w temacie ;) musze dosc szybko podjac decyzje co do bramy garazowej. waham sie jeszcze ale szala przechyla sie w kierunku hormann. Czy ktos ma bramę tej firmy
Awatar użytkownika
Hubertt
Bywalec

Re: Brama garażowa

Postautor: emte >   24 cze 2019, 11:24

Jestem posiadaczem bramy tej firmy i nie mam do niej zastrzeżeń ( jak na razie). Dodam, ze jest to brama segmentowa. Którą polecam bo z perspektywy czasu widzę, ze dobrze, że nie zaoszczędziłem i nie zainwestowałem po prostu w bramę uchylną. W bramie segmentowej między segmentami znajdują się elastyczne uszczelki, które poprawiają parametry izolacji cieplnej i akustycznej bramy. Co jest ważne jeśli garaż jest w bryle domu a tak jest u mnie ( nie jest to mostek termiczny). Brama osadzona jest na dwóch zestawach prowadnic – pionowych, zamontowanych po obu stronach otworu drzwiowego garażu oraz poziomych, znajdujących się pod sufitem garażu. Dzięki temu jak się otwiera to nie zajmuje Ci miejsca na podjeździe. https://www.hormann.pl/prywatni-inwesto ... egmentowe/

Na firmę zdecydowałem się z uwagi na jeden z lepszych serwisów gwarancyjnych w Polsce.
Awatar użytkownika
emte
Ekspert

Wróć do Jakie okna PCV kupić? Jakie okna PCV wybrać?

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post