biuro nieruchomości w Słupsku

Kupie, sprzedam, zamienię maszyny, sprzęt, narzędzia i inne. Także ogłoszenia firm z branży okiennej dot oferty na okna lub drzwi. Uwaga - tylko konkretne oferty, bez wizytówek firmy.

biuro nieruchomości w Słupsku

Postautor: mirek7 >   02 paź 2018, 10:03

Witam, moja siostra mieszka w Anglii. Obecnie poszukuje mieszkania w Polsce, najlepiej w okolicach Łeby. Niestety ja nie mam czasu na samodzielne szukanie,a ona ze względów oczywistych - nie może. Co sądzicie o korzystaniu z oferty biur nieruchomości? Moim zdaniem to niezły pomysł,ale chciałbym poznać ogólne opinie o tym temacie. Znalazłem takie biuro http://www.domi.slupsk.pl/ czy ktoś korzystał z ich usług? Mi wydaję się być rzetelne, ma szeroką ofertę. Proszę o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
mirek7
Ekspert

Re: biuro nieruchomości w Słupsku

Postautor: norbert443 >   16 paź 2018, 12:09

Kiedyś będę musiał podjechać do tego biura nieruchomości w Słupsku. Myślę że załatwię tam kilka spraw.
Awatar użytkownika
norbert443
Początkujący Okniarz

Postautor: puma >   15 lis 2018, 16:48

Mają faktycznie ciekawą ofertę, nie znam w Słupsku sprawdzonego biura nieruchomości ale w stolicy kilka mogę polecić, między innymi Lebiedź Nieruchomości, Pani Joanna z tego biura bardzo szybko znalazła znajomym zdecydowanego kupca na działkę której nie mogli sprzedać prawie rok
Awatar użytkownika
puma
Początkujący Okniarz

Postautor: slawomir443 >   18 lut 2019, 6:03

Takie biuro nieruchomości na pewno jest bardzo ciekawie.Ja o tym wiem bardzo dobrze bo się tym interesuje od bardzo dawna.
Awatar użytkownika
slawomir443
Początkujący Okniarz

Postautor: fretas33 >   01 mar 2019, 11:26

Atrakcyjne i bardzo gorące dziewczyny czekają na Ciebie na Call girls. Agencja świadczy usługi w całym Londynie, proponując panom towarzystwo bardzo zmysłowych dziewczyn. W ich obecności na pewno nie będziesz się nudził. Satysfakcja zapewniona.
Awatar użytkownika
fretas33
Początkujący Okniarz

Wróć do Giełda

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post