BIMM Okna

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

BIMM Okna

Postautor: BiałekFra >   12 kwie 2019, 13:29

Interesuje mnie zakup okien V82 MODERN DESIGN, które znalazłem na stronie BIMM. Zastanawiam się tylko jak tam jest z montażem? Sprawa jest o tyle ważna, że to nie będzie użytek prywatny, a biuro i szef zlecił ogarnięcie tego zadania mi, więc jeśli coś pójdzie nie tak, pretensje też będą do mnie. Kontaktowałem się już z tą firmą i zapewnili mnie, że nie będzie z tym najmniejszego problemu, opinie w Internecie też mają dobre, ale chętnie poczytam tez wasze specjalistyczne opinie Panowie ( i Panie o ile znajdują się takowe na tym forum)
Dzięki i pozdrawiam
Franek
Awatar użytkownika
BiałekFra
Początkujący Okniarz

Re: BIMM Okna

Postautor: gosc >   13 kwie 2019, 17:32

autopromocja nie hańbi :lol:
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: Arni >   15 kwie 2019, 11:50

gosc pisze:autopromocja nie hańbi :lol:

A ja akurat rozumiem ze sie dopytuje na forum ja tez nie chcialbym kupic czegos bez rozeznania tym bardziej, ze to nie sa rzeczy, ktore sie czesto wymienia. Doswiadczenia z Vertexem nie mam ale wiem, ze bimm montowalo brame garażową od wiśniowskiego u kumpla i mowil ze jest ok. No ale poczekaj jeszcze moze sie ktos wypowie pzdr
Awatar użytkownika
Arni

Postautor: Dewak >   16 kwie 2019, 12:28

BiałekFra pisze:Interesuje mnie zakup okien V82 MODERN DESIGN, które znalazłem na stronie BIMM. Zastanawiam się tylko jak tam jest z montażem? Sprawa jest o tyle ważna, że to nie będzie użytek prywatny, a biuro i szef zlecił ogarnięcie tego zadania mi, więc jeśli coś pójdzie nie tak, pretensje też będą do mnie. Kontaktowałem się już z tą firmą i zapewnili mnie, że nie będzie z tym najmniejszego problemu, opinie w Internecie też mają dobre, ale chętnie poczytam tez wasze specjalistyczne opinie Panowie ( i Panie o ile znajdują się takowe na tym forum)
Dzięki i pozdrawiam
Franek

Jak robiłem taras to zamawiałem okna przesuwne u nich. Troche mi to nie pasowało, bo z tego co się dowiadywałem, to najwięcej reklamacji jest właśnie z przesuwnymi, ale zona się uparła.. Z perspektywy czasu, okazało sie to być rozwiązaniem oszczędzającym sporo miejsca. Ale do sedna..Montaż był okej i mija drugi rok, a z nimi nic się nie dzieje. Myślałem, że beda na siebie zachodzic, ale naprawde są dobrze wykonane. Mysle, ze spokojnie mozesz sie z nimi umawiac.
Awatar użytkownika
Dewak

Postautor: andrzej443 >   17 kwie 2019, 6:56

Sam ostatnio kupiłem sobie nowe okna i później wynająłem ekipę alpinista przemysłowy do pomalowania moich okien.Z ich usług byłem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
andrzej443
Początkujący Okniarz

Postautor: Juan >   17 kwie 2019, 8:25

Dewak pisze:
BiałekFra pisze:Interesuje mnie zakup okien V82 MODERN DESIGN, które znalazłem na stronie BIMM. Zastanawiam się tylko jak tam jest z montażem? Sprawa jest o tyle ważna, że to nie będzie użytek prywatny, a biuro i szef zlecił ogarnięcie tego zadania mi, więc jeśli coś pójdzie nie tak, pretensje też będą do mnie. Kontaktowałem się już z tą firmą i zapewnili mnie, że nie będzie z tym najmniejszego problemu, opinie w Internecie też mają dobre, ale chętnie poczytam tez wasze specjalistyczne opinie Panowie ( i Panie o ile znajdują się takowe na tym forum)
Dzięki i pozdrawiam
Franek

Jak robiłem taras to zamawiałem okna przesuwne u nich. Troche mi to nie pasowało, bo z tego co się dowiadywałem, to najwięcej reklamacji jest właśnie z przesuwnymi, ale zona się uparła.. Z perspektywy czasu, okazało sie to być rozwiązaniem oszczędzającym sporo miejsca. Ale do sedna..Montaż był okej i mija drugi rok, a z nimi nic się nie dzieje. Myślałem, że beda na siebie zachodzic, ale naprawde są dobrze wykonane. Mysle, ze spokojnie mozesz sie z nimi umawiac.

Cześć. Wiesz co zainteresowałeś mnie tymi oknami przesuwnymi,tylko powiedz jakie konkretnie zamawiałeś? I myslisz, ze takie cos sprawdzioloby się między kuchnią a pokojem?? Mamy kawalerkę, dość sporą co prawda, ale chcemy tak wydzielić kuchnię. Myslisz, ze dadzą radę to ogarnąć?
Awatar użytkownika
Juan

Postautor: Dewak >   18 kwie 2019, 7:00

Juan pisze:
Dewak pisze:
Dzięki i pozdrawiam
Franek

Cześć. Wiesz co zainteresowałeś mnie tymi oknami przesuwnymi,tylko powiedz jakie konkretnie zamawiałeś? I myslisz, ze takie cos sprawdzioloby się między kuchnią a pokojem?? Mamy kawalerkę, dość sporą co prawda, ale chcemy tak wydzielić kuchnię. Myslisz, ze dadzą radę to ogarnąć?

A czemu nie?? Maja to w ofercie, wiec ogarną.. Najlepiej przedzwoń i sie dopytaj, kto ma ci doradzic jak nie specjalisci?? :) A moim zdaniem..Takie rozwiązanie w kawalerce jest mega spoko..Tez kiedyś o tym myślałem, ale chciałbym tak wygodzić cześć salonu aż do tarasu, żeby było takie podwójne przeszklenie. Tylko nie wiem, czy trzeba by montować okna Patio Light czy Patio Air. Tez będę musiał do nich zadzwonić i sie zapytac. Moze sam wezme sie za remoncik pod tą wiosnę:)
Awatar użytkownika
Dewak

Postautor: BiałekFra >   25 kwie 2019, 13:07

Widzę, że temat się rozwinął to nie w kierunku, do którego zmierzałem. :) Sam zdecydowałem się na zakup tych okien, dostałem akceptację od szefa. Teraz tylko czekam na monterów z Bimm i liczę na to, że Wasze opinie się sprawdzą. Pozdrawiam,
Farnek
Awatar użytkownika
BiałekFra
Początkujący Okniarz

Postautor: Kuba >   13 cze 2019, 12:36

Z BIMM na pewno bedziesz zadowolony ;) niezawodne wedlug mnie
Awatar użytkownika
Kuba

Postautor: twoje-okna >   19 cze 2019, 6:29

kupując okna nie omiń tej strony http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
twoje-okna
Bywalec

Postautor: CzarnyLas >   20 cze 2019, 11:12

Dzień dobry, umowę z p. Muszyńskim (BIMM z Grodziska Mazowieckiego) podpisaliśmy 26.01.2019 r. z terminem realizacji na połowę kwietnia br. Wpłaciliśmy 50% wartości zamówienia + zamówiliśmy drzwi (firmy Vetrex) oraz parapety - tu wpłaciliśmy 100% wartości zamówienia. Do dnia dzisiejszego nie mamy okien, drzwi i parapetów... Od producenta - firma VETREX - otrzymaliśmy informacje, że p. Muszyński mojego zamówienia nie złożył. Firma VETREX interweniowała w mojej sprawie - efekt: kolejne terminy i deklaracje ze strony p. Muszyńskiego bez pokrycia w rzeczywistości, a BIMM już nie figuruje na stronie VETREXu, jako autoryzowany salon sprzedaży
. Po dokonaniu wpłat za zamówienia kontakt z firmą BIMM praktycznie przestał istnieć. Reasumując: ZDECYDOWANIE NIE!!! Szukam osób poszkodowanych przez firmę BIMM.
Awatar użytkownika
CzarnyLas
Początkujący Okniarz

Postautor: Jakub900 >   24 cze 2019, 7:02

U mnie montowali V82 MODERN DESIGN, jestem zadowolony, nie było u mnie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek ze strony firmy, możecie wierzyć lub nie ale polecam firmę.
Awatar użytkownika
Jakub900

Postautor: Radex >   24 cze 2019, 10:21

Zawsze się sprawdzają, sluza lata, a realizacja bardzo szybka ;) nie mam na co narzekac
Awatar użytkownika
Radex

Postautor: Duszek >   24 cze 2019, 12:40

Ja tam mogę polecić bimma. Nic zlego się nie dzieje, a ceny dobre. Naprawde, wszystko jest w porządku
Awatar użytkownika
Duszek

Postautor: Mike >   24 cze 2019, 14:16

Skad te negatywy? Az mało wiarygodne sa te wasze historie… U mnie z bimmem nigdy takich przygod nie było
Awatar użytkownika
Mike

Postautor: CzarnyLas >   24 cze 2019, 14:34

Mike pisze:Skad te negatywy? Az mało wiarygodne sa te wasze historie… U mnie z bimmem nigdy takich przygod nie było

Mnie też trudno w to uwierzyć. Prosta weryfikacja: skontaktuj się z VETREXem (BIMM miał ich autoryzacje). Jak wspomniałem wcześniej, umowę podpisałem 26 stycznia 2019, a do dnia dzisiejszego nie mam okien, drzwi i pieniędzy. MUSZYŃSKI UPRZEJMIE NIE ODPOWIADA na telefony, maile. Wierz, albo nie. Ja PRZESTRZEGAM przed firmą BIMM i p. Muszyńskim.
Awatar użytkownika
CzarnyLas
Początkujący Okniarz

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post