BIMM Okna

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: BIMM Okna

Postautor: Daria >   15 lip 2019, 12:12

danekkek pisze:
Monikacccc pisze:Hejka, mam BIMM od tygodnia i troche sie przestraszylam jak dopiero teraz zobaczylam tez te nieprzychylne komentarze... mam nadzieje, ze faktycznie to sprawka konkurencji :D nie bede teraz oceniac solidnosci, bo po tak krotkim czasie nie ma to wiekszego sensu, ale moge sie odniesc do samej oferty, jak i uslugi montażu - wedlug mnie atrakcyjna, realizacja szybka, montaz ekspresowy i wydaje sie bardzo rzetelny :) pod tym wzgledem BIMM zdecydowanie na plus. Na oknach super sie nie znam, ale mimo wszystko i tak wydają sie dobre

Solidosc okien raczej nikt nie osmieli sie kwestionowac, nie martw sie :)

Dokładnie tak, solidność to ich wizyówka :) niech służą!
Awatar użytkownika
Daria

Postautor: graza >   15 lip 2019, 12:46

A ja tez mam bimma i nawet nie wiem co ciekawego powiedziec. Absolutnie zadne nieprzyjemnosci nie maja miejsce. Wszystko jest jak nalezy
Awatar użytkownika
graza

Postautor: Mikołaj86 >   15 lip 2019, 14:13

graza pisze:A ja tez mam bimma i nawet nie wiem co ciekawego powiedziec. Absolutnie zadne nieprzyjemnosci nie maja miejsce. Wszystko jest jak nalezy

A niby jakie mialyby byc? Bardzo dobra polska firma :)
Awatar użytkownika
Mikołaj86

Postautor: Krzysztof790 >   15 lip 2019, 14:21

Oczywiscie, ze tak! Prawdziwy pewniak!
Awatar użytkownika
Krzysztof790

Postautor: Michalina >   16 lip 2019, 6:40

A czy ktoś ma bimma powyzej 3 lat? Wie jak sie wtedy zachowuja okna? Ja mam niecałe 2, nic sie nie zużyło, są takie same jak przy nowosci, ale robie teraz remont dzialki, ktora remontowana czesto nie jest i nie chce, aby sie to zmienilo i nie wiem, czy bimm sie sprawdzi? Chodzi o to, aby w cos zainwestowac i miec spokoj na dluuugi dlugi czas
Awatar użytkownika
Michalina

Postautor: grzesiekk >   16 lip 2019, 8:45

Michalina pisze:A czy ktoś ma bimma powyzej 3 lat? Wie jak sie wtedy zachowuja okna? Ja mam niecałe 2, nic sie nie zużyło, są takie same jak przy nowosci, ale robie teraz remont dzialki, ktora remontowana czesto nie jest i nie chce, aby sie to zmienilo i nie wiem, czy bimm sie sprawdzi? Chodzi o to, aby w cos zainwestowac i miec spokoj na dluuugi dlugi czas

O kochana, bimma mam juz ponad 6 ;) jaki jest ich stan? Taki jak u ciebie, po tych 2, taki jak od nowości. Nic sie nie zmienilo. A to chyba najlepszy dowod ich solidnosci.
Awatar użytkownika
grzesiekk

Postautor: Nadiaene >   16 lip 2019, 12:41

co fakt, to fakt, swoje tez mam dobre kilka lat i nic zlego sie nie dzieje
Awatar użytkownika
Nadiaene

Postautor: Michalina >   16 lip 2019, 12:51

Nadiaene pisze:co fakt, to fakt, swoje tez mam dobre kilka lat i nic zlego sie nie dzieje

uuu, chyba w takim razie ostatecznie stawiam na BIMM :)
Awatar użytkownika
Michalina

Postautor: Darekk >   17 lip 2019, 6:37

Michalina pisze:
Nadiaene pisze:co fakt, to fakt, swoje tez mam dobre kilka lat i nic zlego sie nie dzieje

uuu, chyba w takim razie ostatecznie stawiam na BIMM :)

Śmiało, nie wydaje mi sie abys miala zalowac. Sam BIMMa mam juz kilka lat
Awatar użytkownika
Darekk

Postautor: oliwkaksk >   17 lip 2019, 8:58

napewno lepszy od konkurencji... nawet nie trudzę się by znalezc zamiennika bimm, bo wiem ze on bedzie najlepszy ;)
Awatar użytkownika
oliwkaksk

Postautor: Monikaa >   17 lip 2019, 11:54

oliwkaksk pisze:napewno lepszy od konkurencji... nawet nie trudzę się by znalezc zamiennika bimm, bo wiem ze on bedzie najlepszy ;)

to fakt, mnie ostatnio taki zamiennik wyszedl strasznie na szkode :( marnotrawnie wrocilam do bimma i nie kryzys zazegnany
Awatar użytkownika
Monikaa

Postautor: grzesiekk >   17 lip 2019, 14:18

Monikaa pisze:
oliwkaksk pisze:napewno lepszy od konkurencji... nawet nie trudzę się by znalezc zamiennika bimm, bo wiem ze on bedzie najlepszy ;)

to fakt, mnie ostatnio taki zamiennik wyszedl strasznie na szkode :( marnotrawnie wrocilam do bimma i nie kryzys zazegnany

A było po prostu nie kombinowac i brac bimma :D ale nie bede sie wymadrzal, sam sie nacialem raz, ale przynajmniej wyciagnalem z tego wnioski, no i wiem co polecam ;)
Awatar użytkownika
grzesiekk

Postautor: Philip >   18 lip 2019, 7:50

A tam, potkniecia sie zdarzaja ;) nie no z okien to biore bimma, stabilna firma
Awatar użytkownika
Philip

Postautor: hlenfds >   18 lip 2019, 10:43

Hej, nie zagłębiając się w watek, mozesz smialo brac bimma. Też musiałam kiedys wyposazyc firme i na szczescie, wybor bimma, okazal sie trafny. Szef byl zadowolony :D :D :D
Awatar użytkownika
hlenfds

Postautor: asias >   18 lip 2019, 11:10

ja mam juz bimma calkiem dlugo i jak ktos pyta czy polecam to mowie ze polecam. :)
Awatar użytkownika
asias

Postautor: majki77 >   19 lip 2019, 7:42

Michalina pisze:A czy ktoś ma bimma powyzej 3 lat? Wie jak sie wtedy zachowuja okna? Ja mam niecałe 2, nic sie nie zużyło, są takie same jak przy nowosci, ale robie teraz remont dzialki, ktora remontowana czesto nie jest i nie chce, aby sie to zmienilo i nie wiem, czy bimm sie sprawdzi? Chodzi o to, aby w cos zainwestowac i miec spokoj na dluuugi dlugi czas

Nie będzie z nim żadnego problemu. Nawet nie zlicze ile maja juz moje, ale zachowuja sie bardzo oki
Awatar użytkownika
majki77

Postautor: łukiii >   19 lip 2019, 12:59

asias pisze:ja mam juz bimma calkiem dlugo i jak ktos pyta czy polecam to mowie ze polecam. :)

haha, rzeczowo, nie powiem. Ale w sumie co sie wiecej rozwodzic, okna sa dobre i tyle ;)
Awatar użytkownika
łukiii

Postautor: Hania >   22 lip 2019, 7:13

Hejka, ja mam 6, jest to na tyle długi czas, że można wiarygodnie ocenić jakość bimm.

Z mojej strony, nic złego nie uslyszysz. Okna sie sprawdzaja - dobre wykonanie, w porzadku cena, nienaganny montaz. Wygladaja zupelnie jak pierwszego dnia, kiedy byly zakladane. No i super ;)
Awatar użytkownika
Hania

Postautor: Smiech >   22 lip 2019, 14:22

Auto promocja jak w Tv Mango. Nie dość, że oszukują ludzi w realu to teraz mydlą oczy w internecie.
Awatar użytkownika
Smiech

Postautor: Marcin13 >   22 lip 2019, 18:55

No dokładnie. Mydlą oczy bo mają problemy finansowe.
Awatar użytkownika
Marcin13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post