Aluplast ideal 7000 opinie

Opinie o systemie profili okiennych niemieckiego producenta Aluplast.

Aluplast ideal 7000 opinie

Postautor: angelside >   09 sty 2012, 13:53

Proszę pisać tutaj swoje opinie na temat tego profilu 6cio komorowego.
Awatar użytkownika
angelside
Administrator

Re: Aluplast ideal 7000 opinie

Postautor: metix >   16 sty 2012, 10:38

Przyzwoity profil w przyzwoitej cenie. Rama 80mm nie wygina się przy montażu, jest dosyć ciepła i dzięki temu że jest szersza, nie trzeba robic dużych węgarków z docieplenia, wystarczy dobre uszczelnienie pianą i można uniknąć większych mostków termicznych. Oczywiście nie jest to profil nie wiadomo jak ciepły ale rama nie jest też standardowa jak w profilach 5cio komorowych.
Awatar użytkownika
metix

Postautor: links >   24 sty 2012, 13:54

Miałem dylemat czy kupić ten profil czy 4000 i wybór jednak padł na 4000. Różnica w cenie była niewielka, ale mam znajomego architekta który powiedział mi że ten centymetr szerokości ramy nie ma większego wpływu bo uszczelek dalej jest tyle samo, choć tak jak mówie różnica w cenie była nie duża.
Awatar użytkownika
links

Postautor: AndyC >   22 paź 2013, 19:19

links pisze:Miałem dylemat czy kupić ten profil czy 4000 i wybór jednak padł na 4000. Różnica w cenie była niewielka, ale mam znajomego architekta który powiedział mi że ten centymetr szerokości ramy nie ma większego wpływu bo uszczelek dalej jest tyle samo, choć tak jak mówie różnica w cenie była nie duża.

A jaka jesli moge zapytac? Jestes zadowolony z wyboru?
Awatar użytkownika
AndyC
Początkujący Okniarz

Wróć do Aluplast opinie

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post