Adams Opinie

Kupiłeś okna PCV od producenta i chciałbyś wyrazić na jego temat opinie? Jesteś zadowolony i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może chciałbyś ostrzec innych przed nierzetelną firmą? Zapraszamy.

Re: Adams Opinie

Postautor: twoje-okna >   19 cze 2019, 6:32

http://twoje-okna.com - oni również współrpacują z adams. Mooże sprobuj się dowiedzieć u nich wiecej informacji
PORÓWNAJ CENY OKIEN w swojej okolicy - http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
twoje-okna
Bywalec

Postautor: gosc >   05 wrz 2019, 19:56

Andrzej Przybylski pisze:mam zamontowane okna AdamS. Na stolarkę wraz z roletami Portos wydałem 45 tyś. Wybrałem linię Passive Line z rdzeniem stalowym (Aluplast 8000) + ciepły montaż taśmą rozprężną. Kolor guarzgrau. Montaż luty/marzec 2018. Po 6 miesiącach wymieniano na gwarancji 3 ramy okien od strony południowej. Powiedziano mi, że to przez granitowe parapety okna się powyginały (duży upał lato 2018 do 40 stopni C). Dwa dni temu zaprosiłem service na regulację okien bo coś są nieszczelne. Dosłownie przez okna wieje i świszczy. Okazało się, że każde skrzydło (obojętnie z której strony N, S, E, W) jest powyginane w "banana". Na 2 m poziomicy odchył kilka mm. Do tego stopnia, że przy zamkniętym oknie widać elementy okuć przez szparę. Dla zainteresowanych mogę przesłać filmy. Po świętach zrobię film na youtube i to umieszczę.

Klinika Przybylski Kalisz

To nie pierwsza tego typu negatywna opinie.
Niestety za dobry towar trzeba zapłacić więcej.
Awatar użytkownika
gosc

Postautor: Gość >   06 wrz 2019, 17:31

gosc pisze:
Andrzej Przybylski pisze:mam zamontowane okna AdamS. Na stolarkę wraz z roletami Portos wydałem 45 tyś. Wybrałem linię Passive Line z rdzeniem stalowym (Aluplast 8000) + ciepły montaż taśmą rozprężną. Kolor guarzgrau. Montaż luty/marzec 2018. Po 6 miesiącach wymieniano na gwarancji 3 ramy okien od strony południowej. Powiedziano mi, że to przez granitowe parapety okna się powyginały (duży upał lato 2018 do 40 stopni C). Dwa dni temu zaprosiłem service na regulację okien bo coś są nieszczelne. Dosłownie przez okna wieje i świszczy. Okazało się, że każde skrzydło (obojętnie z której strony N, S, E, W) jest powyginane w "banana". Na 2 m poziomicy odchył kilka mm. Do tego stopnia, że przy zamkniętym oknie widać elementy okuć przez szparę. Dla zainteresowanych mogę przesłać filmy. Po świętach zrobię film na youtube i to umieszczę.

Klinika Przybylski Kalisz

To nie pierwsza tego typu negatywna opinie.
Niestety za dobry towar trzeba zapłacić więcej.

Dublujesz stary wpis. Może lepiej zajmij się dalszym zachwalaniem swoich okien na innych wątkach i forach .
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: gośc >   06 wrz 2019, 19:16

A ja widzę, że ten wpis ma raptem parę miesięcy i jak widać jest bardzo niewygodny i się nie dziwię .
Awatar użytkownika
gośc

Poprzednia

Wróć do Firmy produkujące okna PCV

• Powiązane tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post